Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Önemli bir dönüm noktası öncesinde gecenin en güzeli olmak isteyen kadınlar yüzlerce model arsından seçim yapabilmek için aylar öncesinden hazırlıklara başlarlar. Yeni sezonda vitrinlerde yerini alan alternatif gelinlik modelleri içinden kendi fiziksel özelliklerinize ve beğenilerinize göre olan seçimleri yapabilirsiniz. Düz inen, kolları dantelli, etek bölümü kabarık, askılı, straplez seçenekler 2020 yılı itibariyle ön plana çıkmış bulunuyor. Seçimlerinizi yaparken öne çıkarmak istediğiniz görselin sade kalmasına önem vermek gerekiyor. Yani eğer kabarık eteklerdeki desenleri öne çıkarmak istiyorsanız üst bölümün sade olmasına dikkat etmek gerek. Eğer kol bölümünde şeffaf dantel tasarım söz konusuysa da etek ve diğer detayların daha sade olmasında yarar var.

Uzun Kollu Gelinlik 2020

Uzun kollu gelinlik modelleri içinden tercih yapıyorsanız ve üst bölüm sadeyse etek detaylarının daha gösterişli olmasına özen gösterebilirsiniz. Tamamen sade görünmek isteyenler dışında duvak, makyaj ve ekstra süslemelerle son derece şık görünüm elde edebilirsiniz.

Kloş Dantelli Abiye Elbise Modelleri

2020 itibariyle kloş dantelli kısa abiye modelleri ön plana çıkan tasarımlardan. Özellikle kırmızı ve tonlarında sıkça görülen bu elbiseler her bölgesinde dantel işlemesi, diz üstündeki kloş etek detayı ile davetli olduğunuz yere hareket getirmenizi sağlayacak. Özellikle bahar aylarında çok rahat biçimde kullanacağınız bu elbiseler, kendinizi bir yandan rahat hissederken diğer yandan zarif görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Altın tonlarda ayakkabı ve çantayla tamamlayabileceğiniz elbisenin tadını çıkarın.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yün Kumaştan Neler Yapılır?

Yün Kumaştan Neler Yapılır?

Kişiye Özel Dekoratif Kanvas Tablo Modelleri

Kişiye Özel Dekoratif Kanvas Tablo Modelleri

Bursa Yapı Dekorasyon Firması

Bursa Yapı Dekorasyon Firması

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Süsleri

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Süsleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir