Konya İnşaat Firması

Konya İnşaat Firması

Enkay İnşaat tarafından yapımına kısa bir süre önce başlanan Altın yıldız projesinde anahtarlar telsim edilerek daire sahiplerin rahat ve huzurlu yaşamın tadına çıkarıyorlar. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü değerlendiren Projenin seyri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömer, “Projemizin kaba inşaatını kısa bir sürede tamamladık ve geçtiğimiz günlerde anahtar teslimine başladık. Altın yıldız projemizde 2+1 ve 3+1 daire imkânı sağladık. Bu projemiz Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörüne ciddi bir ivme kazandırmıştır” dedi.

Projeyi detaylarıyla anlatan Cömert, “3 bin 500 m2 arsa alanına yapımı tamamlanan Altın Yıldız projemizde bin kapalı otopark, misafir otoparkı ve yeşil alanlar mevcuttur. 7 gün 24 saat site güvenliği, gece görüşlü, dairelere bağlantılı güvenlik kameraları, Kamelyalar, bahçe peyzaj düzenlemesi, çocuk oyun alanları ve yaparak site sakinlerimizin yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmayı hedefledik.

Konya’da İnşaat alanında ve Konya’da Emlak Sektöründe ses getirecek projelere imza atmaya devam edeceklerini vurgulayan Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert, “projelerinde depreme dayanıklı konut üretimi yapıyoruz. Bütün binalarımızda bina dış cephe ısı yalıtımı, katlar arası ses ve ısı yalıtımı, zemin doğaltaş kaplama (mermer ve granit), Merdiven boşluğu duvarları seramik kaplama, daire girişleri çelik kapı, antrede sürgü kapak aynalı vestiyer, daire içi kısmi asma tavan uygulaması, banyolarda duşa kabin, tabanlara laminant parke, uygulamamız mevcuttur” diye konuştu.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ölçülü Banyo Dolabı Modelleri

Ölçülü Banyo Dolabı Modelleri

Huzurlu ve Konforlu Otel Ortamı

Huzurlu ve Konforlu Otel Ortamı

En Yeni Oyun Hileleri

En Yeni Oyun Hileleri

Beylikdüzü Güvenilir Evden Eve Taşımacılık

Beylikdüzü Güvenilir Evden Eve Taşımacılık

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir