Iqos Çeşitlerinde Özel Tasarım Cihazlar

Iqos Çeşitlerinde Özel Tasarım Cihazlar

Günümüzün en popüler ürünü olan elektronik sigaralar içinde Iqos ve modelleri elektronik sigara kullanıcıları tarafından çok fazla ilgi odağı olmaktadır.

ıqos tütünü yakmadan en yüksek derecede buharlaştırma özelliği bulunan en özel tasarım elektronik sigara çeşitleri arasında yer almaktadır. Cihazın içine konulan mini tütün sigarasının boyu yaklaşık olarak 3 cm olup kokusu üzerine sinmez. Böylece sağlık bakımından daha az zararlı olması kullanıcıların daha fazla ilgisini çekmektedir. En modern ve özel tasarımı sayesinde çok daha az zararı bulunan bir türüdür.

İqos 3 Duo Sigara İçimindeki Kalite

Özel tasarım ürün son derece hızlı şarj olma özelliğine sahip olup istediğiniz zaman kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadır. Özellikle yüksek performansa sahip olan ve çok daha hızlı bir şekilde şarj etme özelliği bulunan iqos 3 duo ardışık olarak iki defa kullanımı mümkün olmaktadır. Kompakt ve ergonomik bir tasarımı bulunan cihaz uzun pil ömrüne sahiptir.

İqos İluma İle Cihazlardaki Fark

Dumansız ürünler platformunda yeni olan cihaz kullanımı ve temizliği çok daha kolay olması tercih edilmesinde büyük etkene sahiptir. Teknolojinin gelişmesi ile tütünü yakmadan ısıtarak kullanımı mümkün olan iqos iluma özel ve şık tasarımı sayesinde herkes tarafından ilgi odağı olmaktadır. Yeni nesil sigara içme teknolojisi ile ürün çeşitleri normal sigaraya göre tadı çok daha iyi olmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Uzun Yıllara Varan Kullanım Gücü

Uzun Yıllara Varan Kullanım Gücü

Mobil Oyun İle Para Kazanmak

Mobil Oyun İle Para Kazanmak

Kepenk ile Güvenlik Sağlanabilir mi?

Kepenk ile Güvenlik Sağlanabilir mi?

Ankara Ostim Etiket

Ankara Ostim Etiket

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir