Bursa Otel Spa Almira

Bursa Otel Spa Almira

Bursa’da nezih bir ortamda Spa desteği şimdi sizleri bekliyor. Spa merkezinde yepyeni bir tazeliğe kavuşabilirsiniz.

Bursa spa hizmeti doğal ve şifalı taşlar kullanılarak yapılır. Aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri ile spa masajının etkisi daha da artıyor. Spa merkezine gelenler istedikleri bakımları kolayca seçebiliyor.

Spa bakımı selülit tedavisinden, cilt bakımına kadar farklı alanlarda yarar sağlayabiliyor. Spa masajları ve bakımları ile günün stresinden kolayca uzaklaşabilirsiniz. Spa merkezinde vücudunuzdaki gerginlikten kurtulabilirsiniz. Şimdi spa ile rahatlamaya ve gevşemeye başlayabilirsiniz.

Termal SPA

Spa insanları rahatlatmaya yöneliktir. Spa bakımını randevu talep ederek alabilirsiniz. Masaj sonrası otelin sunduğu farklı imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Bursa termal spa rahatlamanın keyfini en iyi şekilde sizlere sunabiliyor. Sağlığınız için vücuttaki sorunlu bölgeleri mutlaka bildirmeniz gerekir. SPA öncesinde verilen bu bilgi vücudun herhangi bir yerine yanlış bir işlem yapılmamasını sağlar. SPA alanlarında tam bir dinlenme ve rahatlama sağlayabilmek için sizleri davet ediyoruz.

Bursa otel spa özel masaj felsefeleri üzerinden misafirlerine hizmet veriyor. Aromatik yağlar eşliğinde bakımınız en iyi şekilde yapılabiliyor. Merkezimizde uluslararası birçok masaj tekniğinden yararlanabilirsiniz. Almira Spa farklı konseptlerde tasarlanan odalarında sizleri bekliyor. Spa ile rahatlamanın keyfi sizleri bekliyor. Spa sizlere rahatlama ile beraber medikal destekte sunabiliyor. Vücudunuzda bulunan tüm negatif enerjiyi spa ile yok edebilirsiniz. Uzman terapistler vücudunuz için en iyi desteği verebiliyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Lazer Tedavisi ile Mucizevi Sonuçlar

Lazer Tedavisi ile Mucizevi Sonuçlar

Kendi Saçınızdan Ayırt Edemeyeceğiniz Protez Saç İçin Oscar Hair’i Seçin

Kendi Saçınızdan Ayırt Edemeyeceğiniz Protez Saç İçin Oscar Hair’i Seçin

Gözü Bozuk Olmayanlar Lens Kullanabilir mi?

Gözü Bozuk Olmayanlar Lens Kullanabilir mi?

Ortodontik Tanı İçin Uygun Yaş Aralığı Kaçtır?

Ortodontik Tanı İçin Uygun Yaş Aralığı Kaçtır?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir